Tüm Firmalar

Kurumsal Partnerlerimiz

İnsa Yapı  GEOBOS Zemin Güçlendirme Uzmanı

Sertifikalarımız

CE Sertifikası LLOYD'S Register Quality Assurmance Ohsas 18001 LLOYD'S Register Quality Assurmance ISO 14001 LLOYD'S Register Quality Assurmance ISO 9001

E-Katalog

Enta Mühendislik Katalog

Faydalı Linkler

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  T.C. İSKİ    TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

ENTA MÜHENDİSLİK; Türkiyede en çok iş yapan firma olmakla birlikte 12 değişik ülkede yapmış olduğu işlerle uluslararası pazarda da liderliğini kanıtlamıştır. Firmamız çevre teknolojileri alanında projelendirme, imalat, montaj, danışmanlık, işletme ve komple anahtar teslimi su / atıksu arıtma tesislerini kapsayan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Ayrıca ; Su Arıtma ekipmanları , Paket Arıtma Üniteleri , Evsel ve Atıksu Arıtma tesisi ekipmanları imalatı konularında faaliyet göstermekte olup, 300 den fazla referansa sahiptir.

Enta Mühendislik’ in hizmetleri, tasarım ve mühendislik aşamasından başlamak üzere bütün teknik çözümleri gerçekleştiren yenilikçi, titiz, uzman ve araştırmacı teknisyen/mühendis kadrosu ile desteklenmektedir.

Sürekli gelişim ve kalıcı çözümler için yerel ve uluslar arası projelerde çözüm ortağınız olmaya ve daha iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz.